Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | KyqunirssShpalljet e vogla / Sapo janë postuar
10 January 2022
Låneerbjudande till seriösa individer

Låneerbjudande till seriösa individer

Hej, Du behöver finansiering för ditt hem, för ditt företag, för köp av en bil, för köp av en motorcykel, för att skapa ...

9 January 2022
Jarmila.SA

Jarmila.SA

Ne ju ndihmojmë të përballoni investime më të mëdha financiare në mënyrë që të mund të realizoni leht&eum...

9 January 2022
Jarmila.SA

Jarmila.SA

Ne ju ndihmojmë të përballoni investime më të mëdha financiare në mënyrë që të mund të realizoni leht&eum...

9 January 2022
Jarmila.SA

Jarmila.SA

Ne ju ndihmojmë të përballoni investime më të mëdha financiare në mënyrë që të mund të realizoni leht&eum...

4 January 2022
Letër kopjuese e dyfishtë A4 dhe letër tjetër kopjuese

Letër kopjuese e dyfishtë A4 dhe letër tjetër kopjuese

Letër kopjuese e dyfishtë A4 dhe letër tjetër kopjuese   Ne jemi një nga kompanitë kryesore prodhuese dhe tregtare me bazë ...

4 January 2022
vaj palme për gatim, bionaftë dhe përdorime të tjera

vaj palme për gatim, bionaftë dhe përdorime të tjera

vaj palme për gatim, bionaftë dhe përdorime të tjera   Ne jemi të vendosur në Malajzi, ne kemi mullirin tonë, plantacionin,...

4 January 2022
GeForce RTX 3090, 3080, 3070, 3060, RX 6900, 6800, 6700

GeForce RTX 3090, 3080, 3070, 3060, RX 6900, 6800, 6700

GeForce RTX 3090, 3080, 3070, 3060, RX 6900, 6800, 6700   Të gjitha produktet janë të reja me garanci origjinale nga prodhuesi. Ne shesim me &c...

4 January 2022
iPhone 13 Pro, 675eur, iPhone 13 Pro Max, 780eur , iPhone 12 Pro, 470eur

iPhone 13 Pro, 675eur, iPhone 13 Pro Max, 780eur , iPhone 12 Pro, 470eur

iPhone 13 Pro, 675eur, iPhone 13 Pro Max, 780eur, iPhone 12 Pro, 470eur   Të gjitha produktet tona janë celularë të rinj, 100% origjinal, ...

18 December 2021
Oferta e kredisë në para – Në 48

Oferta e kredisë në para – Në 48

Ne ofrojmë kredi personale dhe hipotekare, kredi për vetura, kredi hipotekare me interesa më të ulëta dhe financim nga norma e sektorit priv...

18 December 2021
APLIKONI PER KREDI BIZNESI per Krishtlindje

APLIKONI PER KREDI BIZNESI per Krishtlindje

Organizoni për ju kredi, kredi, eliminimin e borxhit! Ne prezantojmë kredi të përshtatura vetëm për ju! Dëshironi të shpë...

Shpalljet e vogla / Më të kërkuarat
11 June 2011
81589.jpg

AL-PETROL

Kompania AL-PETROL me seli në Vragoli, Fushë Kosovë, me deponi në Miradi të ulët - Dobrevë, ka një traditë 20 vjeçare të punes me derivate të naftës m...

18 September 2011
Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës SH. A është i vetmi aeroport në Republikën e Kosovës. Aeroporti filloi me ...

11 June 2011
783638.jpg

Auto Sallon ALBERTI

Vetura me te ekrkuara ne Kosove mund t'i gjeni ne Auto Sallonin ALBERTI.     ...

18 September 2011
Agjencioni Turistik “Kaltersia Reisien”

Agjencioni Turistik “Kaltersia Reisien”

> Kaltersia Reisen garanton udhëtim të sigurtë dhe te rehatshëm.> Kaltersia Reisen organizon udhëtime në mbarë...

27 August 2011
Arbëria Travel (Arberia Travel Oy)

Arbëria Travel (Arberia Travel Oy)

Kemi nderin dhe kënaqësinë t'ju prezentojmë agjensionin e udhëtimeve Arbëria Travel Oy me bazë në Espoo -Finla...

18 September 2011
Agjensioni turistik “Arbesa Turist”

Agjensioni turistik “Arbesa Turist”

Ofrojmë të gjitha linjat e destinacioneve botrore : me aeroplan, me autobus, dhe me traget...

26 August 2011
Kosova Reisen AG

Kosova Reisen AG

Tradite, komfor, vetem me Kosova Reisen. ...

11 June 2011
242368.jpg

Xheni Commerce

Ndërmarrja Xheni Commerce është përfaqësues i firmës së njohur i shume kompanive me fame boterore, e cila ofron modelet më të reja të dyerve për garaz...

13 June 2011
300883.jpg

Hotel Albes

Ne tek Hotel Restorant Albes kemi vënë cilësinë në shërbim të mysafirëve tanë, duke ofruar zgjidhje të shumta për shije të ndryshme. Ambienti çlodhës ...

27 August 2011
SULTAN TRAVEL

SULTAN TRAVEL

Sultan travel Ltd., is a wholly owned subsidiary of the Pristine Group of Companies since 1993  Mr. Fred Pristine is the president and CEO of the...

Shpalljet e vogla / Të rastit
28 January 2019
oferta pozyczki miedzy osoba prywatna w ciagu 72 godzin

oferta pozyczki miedzy osoba prywatna w ciagu 72 godzin

    Oferta e parave mes individit në 72 h   Unë ofroj kredi të veçantë të 5000 € 40.000.000 € për...

8 February 2018
Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz   Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë...

20 April 2019
a keni nevojë për një kredi urgjente parash ? mos hezito. më kontakto direkt me email. : mitterike008@gmail.com

a keni nevojë për një kredi urgjente parash ? mos hezito. më kontakto direk...

a keni nevojë për një kredi urgjente parash ? mos hezito. më kontakto direkt me email. : mitterike008@gmail.com

12 December 2016
ofrojnë kredi

ofrojnë kredi

Përshëndetje . Ju jeni në kërkim për një Fondeve për Aktivitetet tuaja , Zbatimin e një Projekti, ose për Arsye të ...

7 October 2017
elisabeth

elisabeth

. Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt. hi Ne jemi një organizatë financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofr...

25 November 2013
delovic

delovic

  Ofrojnë kredi në mes të veçantë     Mirëmbrëma Unë jam një bankier në pension i cili punon z...

7 March 2019
Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?

Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave?

te duhet borxh i shpejt?nëse për situatë emergjente (shpenzimet mjekësore, kostot e zëvendësimit të automjeteve, riparimi, etj.)...

22 April 2021
Aplikoni tani A keni nevojë për Kredi për Biznes

Aplikoni tani A keni nevojë për Kredi për Biznes

A jeni në një ankth financiar? A po kërkoni ndonjë lloj kredie? Kredi biznesi, Kredi për vetura, Kredi personale, Kredi shpikëse, P&eum...

15 July 2017
ofrojnë kredi

ofrojnë kredi

Përshëndetje  Unë jam një investitor privat dhe për të ofruar të holla hua për të gjithë njerëz me kara...

6 November 2017
Kredia financiare, dhe kredia e shpejtë

Kredia financiare, dhe kredia e shpejtë

Ditë e mirë keni nevojë për kredi biznesi? A keni nevojë për kredi personale? A keni ndërmend huamarrjen e huasë për &c...

Translation

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Albanian.biz në Facebook