Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta e shpejtë dhe e sigurtë e kredisë për KOSOVËn.

  • Personi kontaktues: ELISABETH
  • Telefoni: 4468998765
  • Adresa: RUE34
  • Qyteti: Uroševac
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 3500
  • Adresa www: http://albanian.biz/shto/
  • Listuar: 18 October 2017 10:35 am
  • Skadon 8496 ditë, 3 orëve
Oferta e shpejtë dhe e sigurtë e kredisë për KOSOVËn.

Përshkrimi

 

Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

 

Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit do të duhet të jetë për shkak të shumës së paguar, sepse unë nuk dua veçanërisht të thyej ligjin mbi veshin. Ju mund të paguani 1 deri në 20 vjet në varësi të shumës maksimale që keni dhënë. Na kontaktoni me 

E-mail: elisabethpogo90@gmail.com

E-mail: elisabethpogo90@gmail.com

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment