Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

Përshkrimi

Përshëndetje, Zotëri dhe Zotëri Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Unë kam një kapital që më lejon të jap kreditë afatshkurtra dhe afatgjata që variojnë nga 5000€ e në 75.000,000€  për të gjithë njerëzit seriozë që janë në nevojë reale, norma e interesit është 4% gjatë gjithë periudhës së ripagimit email :  raimobruno00@gmail.com I jap kredi në fushat e mëposhtme: Kredi e pasurive të patundshme, Kredi për investime, Kredia për makinën, Kreditë personale. Jam në dispozicion për të kënaqur klientët e mi në një kohëzgjatje maksimale prej 72 orësh, 3 ditë pas pranimit të formularit të aplikimit. kërkesa. Email: raimobruno00@gmail.com / WhatsApp: ose Viber : +22961165680   
 Asnjë person i rëndë nuk përmbahen 

 

315 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment