Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Yulia

 • Personi kontaktues: eurofashiondress@gmail.com
 • Telefoni: +380679060860
 • Telefoni mobil: +380679060860
 • Adresa: Proskuriv street 1
 • Qyteti: Khmelnytsky
 • Country: Ukraine
 • Kodi postal: 29000
 • Adresa www: YULIA DRESS
 • Listuar: 22 February 2015 5:49 pm
 • Skadon 8078 ditë, 12 orëve
Yulia
Yulia - Fotografi1Yulia - Fotografi2Yulia - Fotografi3Yulia - Fotografi4Yulia - Fotografi5

Përshkrimi

Shitet fustan nuserie.  Katalogje dhe çmimi FACEBOOK: YULIA DRESS.

Fustanet jane teper elegante dhe ofrohen me cmim shume te arsyeshem (nga 145 EUR).

Kontaktoni ne email: eurofashiondress@gmail.com (FACEBOOK: YULIA DRESS).

 

Transporti 25-30 EUR (20-30 ditë).

1,255 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Yulia
 • Anëtar prej: 22 February 2015

Shpalljet tjera të postuara nga Yulia

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Yulia »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Yulia
 • Anëtar prej: 22 February 2015

Shpalljet tjera të postuara nga Yulia

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Yulia »

Albanian në Facebook