Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Xheni Commerce

 • Telefoni: 044 502 288
 • Telefoni mobil: 044 502 289
 • Adresa: Magjistralja Prishtinë-Shkup / Babush i ri
 • Qyteti: Lipjan
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 10000
 • Adresa www: http://xheni.eu
 • Listuar: 11 June 2011 4:04 pm
 • Skadon 5999 ditë, 13 orëve
Xheni Commerce
Xheni Commerce - Fotografi1Xheni Commerce - Fotografi2

Përshkrimi

Ndërmarrja Xheni Commerce është përfaqësues i firmës së njohur i shume kompanive me fame boterore, e cila ofron modelet më të reja të dyerve për garazha dhe dyer industriale si dhe pishinave me modele te ndryshme. Xheni Commerce ofron edhe dyer automatike dhe pajisje të tjera për objektin tuaj. Ndërmarrja Xheni Commerce rrit vlerën e shtëpisë suaj, duke bërë që çdo ditë veprimet të jenë më të thjeshta dhe më efikase

10,383 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Albanian në Facebook