Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Villa Marigona

 • Telefoni: 044 202 088
 • Telefoni mobil: 044 883 885
 • Adresa: Magjistralja Prishtinë-Shkup - Te rrethi përballë QMI
 • Qyteti: Prishtinë
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 10000
 • Adresa www: www.villamarigona.com
 • Listuar: 13 June 2011 9:42 pm
 • Skadon 6898 ditë, 9 orëve
Villa Marigona
Villa Marigona - Fotografi1Villa Marigona - Fotografi2Villa Marigona - Fotografi3Villa Marigona - Fotografi4

Përshkrimi

Mirë se vini tek Villa Marigona ku do të gjeni ambientin të cilin e keni kërkuar ku mund ti gjeni të gjitha, duke filluar prej restorantit ekskluziv, që mund të shërbej për organizime të ndryshme, kuzhina, këndi i lojërave për fëmijë, si dhe moteli që ju ofron shtëpiza komode për qetësinë tuaj!

Restoranti – Sallë e brendshme me 15 tavoline (15×4) ku mund të bëni edhe organizime të ndryshme familjare.

Villa Marigona po ashtu ju ofron tarracën verore me 70 tavolina ku po ashtu mund të përdoret për organizimin e ahengjeve ose organizimeve tjera, pastaj këndi i lojërave për fëmijë, fontana verore, etj.

Villa Marigona ju ofron dhe motelin prej 16 dhomave me kushte moderne, duke përfshirë këtu: Klimë, ngrohje, kabllovik, etj., 24 orë ujë dhe rrymë, me çmime shumë të volitshme:

Pushimi ditor: 10 €
Fjetja: 20 €
Po ashtu edhe 3 dhoma VIP me Jakuzzi (hidromasazhë)

Gjithashtu në Villa Marigona ju do të gjeni edhe kuzhinën e pasur me meny të ndryshme tradicionale dhe evropiane.

Na vizitoni, ju mirëpresim te Villa Marigona – parking i mjaftueshëm, rezervimi i obliguar!

4,848 shikime gjithsej, 3 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Albanian në Facebook