Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Unë propozoj që ky zotëri është i vërtetë

 • Personi kontaktues: vincent philip
 • Telefoni: 033987452
 • Adresa: vlore
 • Qyteti: vlore
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 4752
 • Listuar: 10 September 2018 5:09 am
 • Skadon 9653 ditë, 20 orëve
Unë propozoj që ky zotëri është i vërtetë

Përshkrimi

Z. Vincent më dha një hua që më lejoi të bëja projektin e prodhimit të perimeve. Kam lexuar në këtë forum se kam dhënë kredi, pastaj kam kontaktuar me të. Ajo lexoi projektin tim për të parë rëndësinë dhe pastaj nënshkroi një marrëveshje kredie. Pastaj pagova vetëm për legalizimin e dosjes sime. Kam marrë këtë kredi në llogarinë time bankare 3 ditë më vonë. Ju lutemi të kontaktoni atë për të gjitha shqetësimet tuaja të kreditit. është e vërtetë Email adresa:

  vincentphilip635@gmail.com

229 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: VINCENT
 • Anëtar prej: 10 September 2018

Shpalljet tjera të postuara nga VINCENT

Latest items listed by VINCENT »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: VINCENT
 • Anëtar prej: 10 September 2018

Shpalljet tjera të postuara nga VINCENT

Latest items listed by VINCENT »

Albanian në Facebook