Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Unë i vënë në dispozicionin tuaj një kredi prej 2000€ për 900.000€

  • Personi kontaktues: christophe
  • Telefoni: 089877885688
  • Adresa: 12 rue de la paix
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 0687
  • Listuar: 9 December 2014 1:07 pm
  • Skadon 8708 ditë, 3 orëve
Unë i vënë në dispozicionin tuaj një kredi prej 2000€ për 900.000€

Përshkrimi

I vënë në dispozicionin tuaj një kredi prej 2000€ për€ 900,000 në kushte shumë të thjeshta me një normë 

interesi prej 3%. Unë gjithashtu të bëjë investime dhe kredi në mes të veçantë të të gjitha llojeve .Unë ofroj 

kredi afatshkurtra, afatmesme dhe afatgjata për bashkëpunim me tim avokat. ne nuk e dimë përdorimin tuaj dhe tonë 

transferet janë të siguruar nga një bankë për sigurinë e transaksionit. për të gjitha kërkesat tuaja 

propozime në lidhje me normat dhe kësteve të pagesave dhe unë do të jetë në ndihmën tuaj. më në fund për më shumë 

të kuptuarit ju lutem më kontaktoni përmes e-maili im: christophe_thiersoy@hotmail.com

752 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment