Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Unë do të sigurojë një kredi prej 5,000€ deri në 5,000,000€

 • Telefoni: 4468918765
 • Adresa: RUE34
 • Qyteti: Uroševac
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 3500
 • Listuar: 1 March 2018 9:40 am
 • Skadon 9615 ditë, 3 orëve
Unë do të sigurojë një kredi prej 5,000€ deri në 5,000,000€

Përshkrimi

Unë do të sigurojë një kredi prej 5,000€ deri në 5,000,000€

Përshëndetje Z. dhe Znj.

Unë do të doja të ju informoj se ne jemi të një institucioni financiar dhe për të ndihmuar njerëzit në nevojë për të holla. Ne të marrë hua të holla për ata që kanë nevojë për të holla për të përmbushur nevojat e tyre, për të më të mirë të zhvillojnë aktivitetet e tyre. Ne mund të japë një kredi të shpejtë në 48 orë. Nga 5000 € deri në 10.000 € deri në 5,000,000€. Me një normë prej 2% në interes normale. Nëse jeni të interesuar mos hezitoni të kontaktoni me mua në adresën time të e-mail: johnsoncomelon@outlook.com

127 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: johnson
 • Anëtar prej: 1 March 2018

Shpalljet tjera të postuara nga johnson

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by johnson »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: johnson
 • Anëtar prej: 1 March 2018

Shpalljet tjera të postuara nga johnson

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by johnson »

Albanian në Facebook