Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ujoghjo

 • Personi kontaktues: A keni nevojë për një kredi urgjente aplikoni tani
 • Telefoni: 50000
 • Telefoni mobil: 918095967610
 • Fax: all
 • Adresa: all
 • Qyteti: 918095967610
 • Country: Qatar
 • Kodi postal: all
 • Adresa www: all
 • Listuar: 22 January 2016 3:42 pm
 • Skadon 9117 ditë, 5 orëve
ujoghjo
ujoghjo - Fotografi1

Përshkrimi

Përshëndetje për ju të gjithë ne e përdorin këtë mundësi për të informuar të gjithë këtu që ne ofrojmë kredi për investitorët e biznesit dhe kredi personale për individët në një shkallë shumë të ulët interesi prej 2%. Ne ju garantojmë një shërbim të mirë financiar si ju aplikoni, kredi tona shkojnë fillojnë nga minimum prej $ 5,000 dollarë për maksimum prej $ 20,000,000.00 dollarë. na kontaktoni përmes emailit: ujoghjo_hjhghygh@yahoo.in

554 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: ujoghjo
 • Anëtar prej: 18 January 2015

Shpalljet tjera të postuara nga ujoghjo

Latest items listed by ujoghjo »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: ujoghjo
 • Anëtar prej: 18 January 2015

Shpalljet tjera të postuara nga ujoghjo

Latest items listed by ujoghjo »

Albanian në Facebook