Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Transportit ndërkombëtar

 • Personi kontaktues: Mirsad Muriqi
 • Telefoni: 00494021008122
 • Telefoni mobil: 004915775664756
 • Fax: 00494021008111
 • Adresa: Rossweg 20
 • Qyteti: Hamburg
 • Country: Germany
 • Kodi postal: 20457
 • Adresa www: http://www.rollbo.de
 • Listuar: 10 November 2011 11:37 am
 • Skadon 7642 ditë, 20 orëve
Transportit ndërkombëtar

Përshkrimi

RollBo Transportit GmbH ofron transport

- Standard
- Permbledhja
- Special, ngarkesave të tepërt dhe e rëndë peshon mbi 250 tonë
- Transport i kontejnerëve, duke përfshirë edhe qiradhënien ose shitjen e konteiner vende brenda Bashkimit Evropian, vendet e BE në të gjitha vendet e Evropës Juglindore (Kosovë, Shqipëri, Kroaci, Bosnjë dhe Hercegovinë, Serbi, Maqedoni, Mali i Zi) dhe anasjelltas.

Për të zvogëluar shpenzimet, ne propozojmë:

- Flotën juaj
- Depo juaj në portin e Hamburgut
- Kontratë direkte me transportin hekurudhor në Gjermani
- Kontrata e drejtpërdrejtë me linjat e një linjë ajrore dhe të anijeve në Evropë
- Kontakt të drejtpërdrejtë me autoritetet për lëshimin e lejeve për transportin e mallrave
- Paketimit Transporti i çdo mallrave në përputhje me standardet ndërkombëtare ISO.

Kontakt: Mirsad Muriqi

Tel: +49 40 21008 122
Mobil: +4915775664756
Fax: +49 40 21008 111
E-Mail: mirsad33@web.de
Skype: micky .. 33
Web: www.rollbo.de

 

3,234 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: rollbo
 • Anëtar prej: 10 November 2011

Shpalljet tjera të postuara nga rollbo

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by rollbo »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: rollbo
 • Anëtar prej: 10 November 2011

Shpalljet tjera të postuara nga rollbo

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by rollbo »

Albanian në Facebook