Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Toptreg.com

 • Telefoni: 00355114455
 • Adresa: Blv. Rinia 13
 • Qyteti: Tirana
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 11343
 • Adresa www: www.toptreg.com
 • Listuar: 3 January 2012 8:45 am
 • Skadon 6748 ditë, 5 orëve
Toptreg.com
Toptreg.com - Fotografi1

Përshkrimi

Toptreg.com, synon të bëhet tregu më i madh mbarëshqiptar i shitblerjeve dhe shërbimeve në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe diasporë. Këtu mund të bleni, shisni, këmbeni gjithçka : shtëpia, makina,kompjutera, celular, punësime, shërbime e.tj! Tregu shqiptar për shpallje, oferta, lajmerime dhe njoftime falas

3,086 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: toptreg
 • Anëtar prej: 3 January 2012

Shpalljet tjera të postuara nga toptreg

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by toptreg »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: toptreg
 • Anëtar prej: 3 January 2012

Shpalljet tjera të postuara nga toptreg

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by toptreg »

Albanian në Facebook