Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Te Fatosi

 • Telefoni: 044 284 109
 • Adresa: Drini i Bardhë p.n.
 • Qyteti: Fushë Kosovë
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 10000
 • Listuar: 13 June 2011 10:16 pm
 • Skadon 6243 ditë, 8 orëve
Te Fatosi

Përshkrimi

Ëndrrat tuaja për një dukje magjepse për dukje të bukur apo dhe solemne ju do ti realizoni po që se vizitoni bizhuterinë Te Fatosi.

Tek Fatosi ju mund të gjeni bizhuteri të ndryshme, si qafore, unaza, vathë, hallka, si dhe shumë e shumë zbukurime tjera duke përfshirë këtu mbi 500 modele të ndryshme për të plotësuar kështu ëndrrat tuaja.

Te Fatosi përveç bizhuterisë, ju mund të gjeni edhe shumë artikuj të tjerë të nevojshëm ku ndër to janë edhe lodrat për fëmijë, nga më të ndryshmet, pastaj topa, kuleta gjepi të ndryshme, çanta shkollore si dhe aso transportuese.

Oferta nuk mbaron këtu, te Fatosi ju mund të gjeni edhe syze të ndryshme për fëmijë dhe të rritur për të dy gjinitë të prodhuesve të ndryshëm botërorë, si dhe njëherit Fatosi është importues i mallrave me shumicë nga Kina.

Njashtu Te Fatosi ju mund të gjeni edhe çadra shiu për fëmijë dhe të rritur, pastaj stilolapsa të modeleve të ndryshme, çorapë, si dhe rripa pantallonash për fëmijë dhe të rritur, prej qindra modelesh.

Për fund duhet cekur se posedojmë edhe lule të ndryshme nga plastika të cilat i shërbejnë dekorimit të ambienteve tuaja shtëpiake apo hoteliere, si dhe raft për bizhuteri, dhe në përgjithësi artikuj për nevojat tuaja.

Tani ju ftojmë që sado pak përmes kësaj faqeje të shihni disa pamje nga ambienti ynë, kurse për të gjithë ata që donë të na kontaktojnë, numrat dhe adresën mund ta gjejnë poshtë kësaj faqe në pjesën e majtë të saj,

5,092 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Albanian në Facebook