Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Shërbimi i huasë për individin

 • Telefoni: 0730254162
 • Adresa: 12 rue des banquiers
 • Qyteti: Muriqan
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 3027
 • Listuar: 8 March 2018 12:34 pm
 • Skadon 9620 ditë, 1 orë
Shërbimi i huasë për individin

Përshkrimi

Përshëndetje

Ju jeni në një bllokim financiar dhe të gjitha përpjekjet tuaja për rimëkëmbje po copëtohen, të gjitha sepse nuk keni më mjetet për të rindërtuar biznesin tuaj.

Ju jeni refuzuar në bankë për shkak se kreditimi juaj nuk i plotëson standardet e tyre? Ju ëndërroni të zotëroni shtëpinë tuaj, por a keni mohuar një peng për shkak të kredisë së pamjaftueshme? Biznesi juaj është përmirësuar gjatë vitit të kaluar. Ju keni nevojë për para për të rritur biznesin tuaj. Nëse keni pasur pagesa të vonuara të shpjegueshme, mbi borxhe, divorc ose humbje punësimi ose të tjera. Kjo nuk është një situatë pa zgjidhje, sepse ju mund të keni një shans të dytë për të kredituar (kredi ndërmjet individit privat) për kthimin tuaj financiar dhe për mirëqenien tuaj. I paraqes kërkesës tuaj huadhënësve të cilët janë të gatshëm të ri-vlerësojnë zgjidhjen tuaj financiare. Ju mund të përfitoni kredinë duke filluar nga 2000 € në 10.500.000 € me një përqindje prej 2%.

Çdo lloj financimi për një projekt të mirëpërcaktuar Nëse keni nevojë, mos hezitoni të na kontaktoni.

Email: julebredin@gmail.com

183 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Albanian në Facebook