Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

SGTC

 • Telefoni: 0631771672
 • Adresa: albanie
 • Qyteti: albanie
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 1001
 • Listuar: 3 February 2016 2:12 pm
 • Skadon 9101 ditë, 15 orëve
SGTC

Përshkrimi

Përshëndetje Z., Znj

Ju jeni një individ ose një udhëheqës biznesi dhe keni nevojë për një kredi ose financim privat, pa banka për të rritur aktivitetet tuaja personale apo profesionale.

Ne ofrojmë financimin lirë në garanci të shkurtër dhe afat-gjatë dhe ju shoqëron në projektet tuaja për të plotësuar bankat tona për të forcuar buxhetin tuaj atë personalisht (zejtar, tregtar, sipërmarrës, profesional) më parë një zgjidhje e financimit për të gjitha rastet.

 

KREDI PERSONALE: € 10 000 deri 99 € milion

 Norma vjetore e CAKTUAR INTERESI: 3%

RIMBURSIMI TIME: 3 në 50 vjet

 

Unë rekomandoj të gjithë ata që kanë bizneset e çfarëdo aktiviteti që do të vijnë të marrë këtë mundësi me të vërtetë e lehtë se bankën tuaj që ju të vendosë rregulla të ashpra.

 

Nëse jeni të interesuar, unë kërkoj nga ju që të lejojnë sasinë e dëshiruar dhe telefon kontaktit tuaj ose ju mund të kontaktoni departamentin për më shumë shpjegime: SGTC@post.com

falemnderit

 

Peter Munkenwarf

792 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: josip
 • Anëtar prej: 3 February 2016

Shpalljet tjera të postuara nga josip

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by josip »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: josip
 • Anëtar prej: 3 February 2016

Shpalljet tjera të postuara nga josip

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by josip »

Albanian në Facebook