Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

SERVICE FINANCE

 • Personi kontaktues: John
 • Telefoni: 0000000000
 • Telefoni mobil: 0000000000
 • Fax: 75007
 • Adresa: France
 • Qyteti: Paris
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 7645
 • Adresa www: johnmarae72@gmail.com
 • Listuar: 25 November 2017 8:27 pm
 • Skadon 9453 ditë, 8 orëve
SERVICE FINANCE

Përshkrimi

Përshëndetje Z. dhe Mdm

Unë jam këtu për ju që të flisni për ofertat e mia të kredisë si individ. Unë ju bëj kredi nga 2,000 euro në 1,500,000 euro me një normë prej 3%. Për të gjitha nevojat tuaja ju lutem kontaktoni me mua për më shumë informacion nëpërmjet postës sime: johnmarae72@yahoo.com

298 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: M-john
 • Anëtar prej: 25 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga M-john

Latest items listed by M-john »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: M-john
 • Anëtar prej: 25 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga M-john

Latest items listed by M-john »

Albanian në Facebook