Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ROSIA

 • Telefoni: 0022 961 925 780
 • Adresa: Pristine
 • Qyteti: kosovo
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 229
 • Listuar: 21 August 2018 10:03 pm
 • Skadon 9354 ditë, 17 orëve
ROSIA

Përshkrimi

oferta e kredisë midis njerëzve të rëndë. Ne ofrojmë kredi që shkojnë në mes të 1,000 dhe 10,000,000 euro për të gjithë ata që dëshirojnë me një normë prej 2%. Nëse keni nevojë për të ndërtuar, paguani një borxh, zgjeroni vendin tuaj të punës, hapni një dyqan … tani është koha për të realizuar ëndrrën tuaj. email-i ynë është: atlantiquebank127@gmail.com

 

291 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Albanian në Facebook