Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ROSIA

 • Telefoni: 0022 961 925 780
 • Adresa: Pristine
 • Qyteti: Kosovo
 • Country: Mexico
 • Kodi postal: 34
 • Listuar: 21 August 2018 1:25 pm
 • Skadon 9354 ditë, 9 orëve
ROSIA

Përshkrimi

Zonja dhe zotërinj në mëngjes!

 

Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me një interes prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e tyre mujor ose vjetor.

 

Faleminderit për kontaktimin me mua për më shumë detaje

 

Email: atlantiquebank127@gmail.com

 

 

 

 

zonat e ndërhyrjes:

 

- Kreditë financiare

 

- Kredi për strehim

 

- Kredi për investime

 

- Kreditë për makina

 

- Konsolidimi i borxhit

 

- Blerja e kredisë

 

- Kreditë personale

 

Për më shumë informacion, mund të më gjeni

 

Përgjigju në adresën time të postës elektronike: atlantiquebank127@gmail.com

449 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Albanian në Facebook