Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ROSIA

 • Telefoni: 0022 961 925 780
 • Adresa: Pristine
 • Qyteti: Kosovo
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 34
 • Listuar: 21 August 2018 1:15 pm
 • Skadon 9170 ditë, 10 orëve
ROSIA

Përshkrimi

 

 

Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë është të sjellë ndihmë financiare për njerëzit në nevojë.

 

 

 

Pra, nëse keni nevojë për para për të paguar qiranë, paguani faturat e energjisë elektrike, paguani borxhet tuaja ,, paguani një makinë ,, paguani një apartament … etj ,,, mos hezitoni për të më kontaktuar, sepse misioni im në këtë tokë është të rris ndihmën financiare për njerëz seriozë dhe të ndershëm si unë.

 

 

 

Ju mund të më kontaktoni në këtë adresë e-mail: atlantiquebank127@gmail.com

 

360 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Albanian në Facebook