Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ROSIA

 • Telefoni: 0022 961 925 780
 • Adresa: Pristine
 • Qyteti: kosovo
 • Country: Australia
 • Kodi postal: 00
 • Listuar: 30 August 2018 5:09 am
 • Skadon 9766 ditë, 20 orëve
ROSIA

Përshkrimi

Përshëndetje

Ju po kërkoni një hua për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një projekti, ose për të blerë një apartament, por mjerisht banka ju kërkon kushte që nuk jeni në gjendje të shqetësoheni unë jam një individ privat jep kredi nga 1,000 € deri në 1500,000 € për të gjithë njerëzit që janë në gjendje të përmbushin diku tjetër, norma e interesit është 3% në vit. keni nevojë për para për arsye të tjera; Mos hezitoni të kontaktoni me mua për më shumë informacion ofron hua pa pagesë dhe turp. ju lutem mos më kontaktoni mail: rosaluzvargasvela@gmail.com 

Whatsapp:0022 961 925 780

Email: rosaluzvargasvela@gmail.com

 

136 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Albanian në Facebook