Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ROSIA

  • Telefoni: 3336546447657
  • Adresa: kosovo
  • Qyteti: shtime
  • Country: Macedonia
  • Kodi postal: +383
  • Adresa www: atlantiquebank127@gmail.com
  • Listuar: 17 July 2018 12:37 pm
  • Skadon 9203 ditë, 5 orëve
ROSIA

Përshkrimi

Përshëndetje zonja dhe zoti,
NË KUJDESI TUAJ NUK DËNONI, MOS KOHË TË LEXOHET !!!!!!
Unë ju informoj, ju që janë në kërkim për një kredi të holla në mes të veçantë që më në fund të marrë nga vështirësitë që shkaktojnë bankat me refuzimin e dosjeve tuaja të aplikimit të kredisë, tani më shumë shqetësime. Një huadhënës i vetëm i ndershëm, i sinqertë dhe i vërtetë për ju, unë? Kam marrë në shtëpinë time të kredisë, sepse unë? Kishte bërë kredi në bankën time se unë nuk mund të paguajnë më shumë I mbërthyer në bankë tim dhe pamje kam nevojë për të holla urgjentisht për projektin tim dhe të zgjidhin borxhet e mia në bankë dhe më pas përfunduar ndërtimin tim dhe të ringjallë biznesin tim. Sinqerisht, unë jam mjaft i kënaqur pas 48 orësh me znj dhe kam biseduar me disa kolegë të cilët kanë marrë edhe kredi nga Zonja e pa shqetësime, sepse kushtet e tyre janë shumë të favorshme. Është bërë kredi prej 1000 euro për 5.000.000 euro, me një normë interesi prej 2% deri në 3% në varësi nga sasia dhe kërkoni të pakthyeshme 1 deri në 20 vjet. Unë po ju lë adresën për të dërguar kërkesat tuaja.
E-Mail: atlantiquebank127@gmail.com

1 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga:
  • Anëtar prej: 21 September 2020

Shpalljet tjera të postuara nga

Latest items listed by moscatelli »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment