Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ROSIA

 • Telefoni: 0022 961 925 780
 • Adresa: Pristine
 • Qyteti: kosovo
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 00
 • Listuar: 30 August 2018 1:19 am
 • Skadon 9924 ditë, 5 orëve
ROSIA

Përshkrimi

 

Unë jap kredi me afat të shkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me interes

 

e 3%. Kohëzgjatja e konsumit është midis 1 vjet dhe 20 vjet

 

Shumat e dhëna janë gjithashtu midis 2.000 € dhe 5000.000 €.

 

Ju lutem më kontaktoni nëse keni nevojë për një hua urgjente.

 

Email: rosaluzvargasvela@gmail.com

 

 

 

 

mi whatsapp:0022 961 925 780

39 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Albanian në Facebook