Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ROSIA

 • Telefoni: 0022 961 925 780
 • Adresa: Pristine
 • Qyteti: kosovo
 • Country: Venezuela
 • Kodi postal: 00
 • Listuar: 24 August 2018 10:34 pm
 • Skadon 9702 ditë, 11 orëve
ROSIA

Përshkrimi

Përshëndetje zoteri. dhe znj.

Në nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi .Ne i paguajmë të kredive nga 5.000 € deri € 8,000,000. 

Këtu është tanë e-mail :atlantiquebank127@gmail.com

Whatsapp:0022 961 925 780

Faleminderit shumë

222 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Rosia
 • Anëtar prej: 20 August 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Rosia

Latest items listed by Rosia »

Albanian në Facebook