Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Radio Biznesi

 • Personi kontaktues: www.radiobiznesi.webs.com
 • Telefoni: 044184916
 • Adresa: Nena Tereze
 • Qyteti: Prishtine
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 52000
 • Adresa www: radiobiznesi.webs.com
 • Listuar: 1 January 2014 11:34 am
 • Skadon 8393 ditë, 3 orëve
Radio Biznesi

Përshkrimi

OFERT SPECIALE

 

REKLAMONI BIZNESIN TUAJ FALAS( 1 MUAJ) NE RADIO BIZNESI

 

REKLAMA NE RADION ME TE DEGJUAR NE INTERNET (www.radiobiznesi.webs.com) DO TE PUBLIKOHET NE DY MENYRA ME FOTO DHE ME ZË.

 

JU NE RADIO BIZNESI(www.radiobiznesi.webs.com) MUND TE PUBLIKONI REKLAMEN PER BIZNESIN TUAJ,VEPRIMRATIN TUAJ,

ME QKA MERRNI,QKA OFRONI ETJ,PO ASHTU MUND TE PUBLIKONI EDHE  SHPALLJE PER  SHITJEN E VETURES,SHTEPIS,

BANESES,KERONI PUNE,OFRONI PUNE ETJ…

 

TE GJITHA KETO JANE FALAS 1 MUAJ…

2,105 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Dj.Ardi
 • Anëtar prej: 26 December 2013

Shpalljet tjera të postuara nga Dj.Ardi

Latest items listed by Dj.Ardi »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Dj.Ardi
 • Anëtar prej: 26 December 2013

Shpalljet tjera të postuara nga Dj.Ardi

Latest items listed by Dj.Ardi »

Albanian në Facebook