Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Pse të mos ndihesh nëse e kemi një

  • Telefoni: 9900223641
  • Adresa: 111
  • Qyteti: Bradashesh
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 6017
  • Listuar: 12 December 2017 1:14 pm
  • Skadon 9102 ditë, 9 orëve
Pse të mos ndihesh nëse e kemi një

Përshkrimi

Përshëndetje, unë jam një jobber, jam i gatshëm të jap kredi me një normë interesi vjetore prej 3%, € 5.000 deri në € 5.000.000 si një ofertë kredie. Unë besoj në të gjitha kategoritë e njerëzve, kompanive, të gjitha llojet e organizatave profesionale, individëve dhe investitorëve të pasurive të patundshme. Unë do të marrë hua me çmime shumë të lira dhe të moderuara. Unë jam një huadhënës i certifikuar dhe i certifikuar ligjor. Ju mund të kontaktoni me mua sot nëse jeni të interesuar në marrjen e kësaj kredie, më kontaktoni për më shumë informacion rreth procesit të huasë, kushtet e huasë dhe se kredia do të transferohet tek ju. Unë kam nevojë për përgjigjen tuaj për t’ju dhënë hapat që ju duhet të ndiqni. Email: infofinanzas20@gmail.com

 

670 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment