Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Portal i njoftimeve në Maldovie

  • Personi kontaktues: vladmir nikolov
  • Telefoni: +38174295412
  • Adresa: 12 rue des banquiers
  • Qyteti: pristina
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 54810
  • Listuar: 6 July 2018 10:55 am
  • Skadon 9743 ditë, 3 orëve
Portal i njoftimeve në Maldovie

Përshkrimi

Hi, unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjatë duke filluar nga 2.000 në 5.000.000 € për të gjithë njerëzit e rëndë që janë në nevojat reale, norma e interesit është 3% në vit. ‘grante

 

  Kreditë financiare,

  Kredia e pasurive të patundshme

  Kredi për investime,

Kredia e makinave,

Hua personale.

Unë jam në dispozicion për të kënaqur klientët e mi në një periudhë maksimale prej 3 ditësh pas pranimit të formularit të aplikimit.

Asnjë person i rëndë nuk përmbahen

 

Mail: vladmirnikolov@gmail.com

 

Oferta e kredisë midis individit.

 

 

93 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga VLADMIR NIKOLOV

Latest items listed by VLADMIR NIKOLOV »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga VLADMIR NIKOLOV

Latest items listed by VLADMIR NIKOLOV »

Albanian në Facebook