Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Piceri Sara

 • Telefoni: 069 736 8738
 • Adresa: qytet studenti
 • Qyteti: TIRANE
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 123456789
 • Listuar: 10 March 2013 7:24 pm
 • Skadon 8041 ditë, 20 orëve
Piceri Sara

Përshkrimi

Piceri Sara ndodhet ne Qytetin Studenti perballe Kolonave. Piceri Fast-food Sara ju ofron sherbim dhe cilesi te garantuar 24/7. Ka nje guzhine te pasur me produkte nga Kosova. Ka sherbim taxi nga ora 11:00 -23:00.
Per me shume informacion kontaktoni ne numrat e telefonit:
069 736 8738 ,
00355 4431 1431.
Ne Facebook na gjeni tek https://www.facebook.com/pages/Piceri…
e-mail : picerisara@yahoo.com

3,412 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: brendon
 • Anëtar prej: 10 March 2013

Shpalljet tjera të postuara nga brendon

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by brendon »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: brendon
 • Anëtar prej: 10 March 2013

Shpalljet tjera të postuara nga brendon

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by brendon »

Albanian në Facebook