Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

PESPA Group

  • Telefoni: +355 (0) 526 52 62/ 526 43 97
  • Fax: +355 (0) 526 43 97
  • Adresa: Durrës
  • Qyteti: Durrës
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 10000
  • Adresa www: http://pespagroup.com
  • Listuar: 23 June 2011 4:53 pm
  • Skadon 7076 ditë, 23 orëve
PESPA Group
PESPA Group - Fotografi1PESPA Group - Fotografi2PESPA Group - Fotografi3PESPA Group - Fotografi4

Përshkrimi

E themeluar ne vitin 1995 me misionin e zhvillimit ne fushen e aluminit dhe te standartizimit e kesaj fushe, per te ofruar me te miren dhe cilesoren ne Gadishullin e Ballkanit dhe me gjere, ne Europe. Me vizionin per tu bere lider dhe partner serioz ne kete fushe, vazhdon te punoje pa pushim per realizimin e strategjive te veta.

Ne qender te vemendjes eshte klienti dhe partneret, duke u bazuar te politika per burimet njerezore me qender njeriun profesionist dhe objektiva te qarta dhe reale drejt tregut Ballkanik dhe Europian, perdite e me shume hidhen hapa drejt ketyre objektivave te kompanise.

Kompania eshte e hapur ne qellimet e veta duke ofruar trajnime, kualifikime profesionale dhe asistence per te gjithe ata bashkpunetore qe deshirojne te jene partnere te “PESPA GROUP”.

Duke u bazuar gjithmone vetem ne lende te para te certifikuara, duke rritur standartet e produkteve me teknologji bashkohore dhe nje staf te kualifikuar, ne garantojme tek klientet tane produkte te certifikuara dhe standarte europiane. Sot “Pespa Group” eshte prezent me distributoret dhe filialet e saj ne: Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Mali i Zi, Itali, Turqi dhe se shpejti ne Angli.

“Pespa Group” eshte gjithmone prane jush e gatshme per partneritete dhe projekte serioze.

5,427 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Albanian në Facebook