Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Përshëndetje Z. dhe Znj

  • Personi kontaktues: 12
  • Telefoni: 0678334455
  • Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë 1023 Albanie
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1023
  • Listuar: 6 August 2014 4:27 pm
  • Skadon 8191 ditë, 13 orëve
Përshëndetje Z. dhe Znj

Përshkrimi

Unë të bëjë marrëveshje të kredisë për të punësuar dhe të aftë për të paguar më mbrapa paratë e mia; Interesi im është 3% e përballueshme për të gjithë. 

Ju të cilët janë duke kërkuar një kredi urgjente këtu është my email: 

Email: bern.sandra.mercier@gmail.com ose ju gjithashtu mund të më kontaktoni nëpërmjet facebook: https: (// www.facebook.com/profile.php?id=100007054459408) 

Faleminderit dhe duke pritur për përgjigjen tuaj 

1,374 shikime gjithsej, 3 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment