Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Për kërkesat tuaja të huasë ndërmjet private dhe profesionale

  • Telefoni: 0678451241
  • Adresa: albania
  • Qyteti: albania
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 12345
  • Adresa www: http://albanian.biz/
  • Listuar: 22 October 2018 8:38 am
  • Skadon 9466 ditë, 17 orëve
Për kërkesat tuaja të huasë ndërmjet private dhe profesionale

Përshkrimi

Ne jemi duke bashkëpunuar me Bankën Ndërkombëtare Franceze Hsbc

që na shërben në drejtim të rrymës për të kredituar klientin tonë. Kontrata e kredisë është nënshkruar

nga një takim në mes të klientit stafi noteriale i bankës. Kontrata është nënshkruar

   24h pas pranimit të kredisë nga klienti. Emërimi në bankë.

Klienti i jepet klientit brenda 94 orëve

Kredia jepet duke shkuar nga 5000 (€, Chf, $) në

57,000,000 për një periudhë prej 5 deri në 30 vjet në varësi të shumës së kërkuar me

një normë fikse vjetore interesi

dhe 3% shumë interesante për të gjithë

shumat e kërkuara. Çdo interes personal

  Na kontaktoni:

Email: santiagoramonsouto@gmail.com

 

mi whatsapp: +52 1 55-8777-3129

205 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga santiagoramonsouto@gmail.com

Latest items listed by santiagoramonsouto@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga santiagoramonsouto@gmail.com

Latest items listed by santiagoramonsouto@gmail.com »

Albanian në Facebook