Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

patrick

  • Telefoni: 0647319839
  • Adresa: 12 rue
  • Qyteti: albanie
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1000
  • Listuar: 9 October 2014 1:36 am
  • Skadon 8646 ditë, 19 orëve
patrick

Përshkrimi

Mbështetje financiare për veçanti
Hi, standardi im PATRICK ACHAM, Unë jam një biznesmen, drejtor i shumë kompani në mbarë botën, Evropë, Azi dhe Afrikë. ofron kredi për njerëzit që janë në nevojë. Gëzojnë kredi kredi time të shpejtë dhe të zgjedhin partnerët tuaj të re. Kam planifikuar. Një normat e bujshme e kredisë nga 3% vjetore. Email: parrickdupon@hotmail.fr

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

  • Listuar nga:
  • Anëtar prej: 23 June 2018

Shpalljet tjera të postuara nga

Latest items listed by Laurene »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment