Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Pas një rekomandimi financiar

  • Telefoni: 0745432309
  • Adresa: tirana
  • Qyteti: albania
  • Country: Albania
  • Kodi postal: albania
  • Listuar: 23 September 2018 7:03 am
  • Skadon 9725 ditë, 13 orëve
Pas një rekomandimi financiar

Përshkrimi

Përshëndetje Faleminderit që të kontaktoni këtë zotëri që më bëri të buzëqesha Z. cristian ximenez mua Kam marrë një hua prej 80,000 € dhe kam disa kolegë që kanë marrë kredi edhe në nivelin e tij pa probleme në vend të ty të ketë nga individë me qëllim të keq, të cilët marrin për të punuar për të mashtruar të pafajshmit dhe unë e publikoj mesazhin sepse është duke bërë mirë me përgatitjen dhe mos u dekurajuar, sepse e bëj këtë dy herë e marr veten por herën e tretë kam takuar këtë njeri të ndershëm dhe bujar kështu që kontaktoni me të me postë: Cximenez0@gmail.com

138 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Albanian në Facebook