Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Paratë e vërteta të ofruara këtu me normë interesi prej 2%

 • Personi kontaktues: raimobruno00@gmail.com
 • Telefoni: +22961165680
 • Telefoni mobil: +22961165680
 • Fax: +22961165680
 • Adresa: raimobruno00@gmail.com
 • Qyteti: raimobruno00@gmail.com
 • Country: Albania
 • Kodi postal: oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim
 • Adresa www: oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim
 • Listuar: 29 October 2018 7:07 am
 • Skadon 9640 ditë, 4 orëve
Paratë e vërteta të ofruara këtu me normë interesi prej 2%

Përshkrimi

oferta e kredisë për individët që kanë nevojë për financim

Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë kredi në mes të individëve privat, në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 5000 Euro për të 50,000,000 Euro për të gjithë të rënda njerëzit në nevojë reale, norma e interesit është 2% në vit. Unë të jap financiare hua, kredi për shtëpi, e investimeve kredi e makinave hua, kredi personale. Unë jam i gatshëm të japë deri në  50 000 000 (euro) gjatë periudhës 0 në 30 vjet maksimale me një Tae prej 2% dhe në të gjitha vendet.

 vetëm të kontaktoni me mua për të gjitha tuaj të kreditit kërkesë nevojat 

E-mail : raimobruno00@gmail.com ; 

WhatsApp: +22961165680

Viber +22961165680

173 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment