Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

paco.lonbertinie@gmail.com

 • Telefoni: 3695620368
 • Adresa: 12 rue de la banque
 • Qyteti: kosava
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 15000
 • Listuar: 14 November 2013 10:47 pm
 • Skadon 8049 ditë, 12 orëve
paco.lonbertinie@gmail.com

Përshkrimi

Ju jeni në një çark financiar dhe të gjitha përpjekjet tuaja për të rimarrë kontrollin bien në ujë.

Ju keni qenë mohuar në bankë për shkak se krediti juaj nuk i përmbush standardet e tyre? A keni ëndërr e mbajnë shtëpinë tuaj, por ju refuzuar një peng për shkak të mungesës së kredisë? Në qoftë se biznesi juaj është përmirësuar për një vit. Ju duhet të holla të rritet biznesin tuaj. Ju keni pasur pagesat e vonuara shpjegueshme, e tepruar, divorci borxhit apo humbjen e punësimit apo të tjera. Kjo nuk është një situatë pa zgjidhje, sepse ju mund të keni një shans të dytë për kredi të veçantë. I pranishëm për huadhënësit tuaj të aplikimit të cilët janë të gatshëm për të rivlerësuar zgjidhje tuaj financiare. Ju mund të mbrojnë kredi duke filluar nga € 2,000 25. 000. € 000 lekë.

Çdo lloj i financimit për një mirë-përcaktuar Nëse ju jeni në nevojë projektit, mos hezitoni të na kontaktoni

1,237 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: lonbertinie
 • Anëtar prej: 14 November 2013

Shpalljet tjera të postuara nga lonbertinie

Latest items listed by lonbertinie »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: lonbertinie
 • Anëtar prej: 14 November 2013

Shpalljet tjera të postuara nga lonbertinie

Latest items listed by lonbertinie »

Albanian në Facebook