Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

olivera

 • Personi kontaktues: olivera
 • Telefoni: 0987654321
 • Telefoni mobil: 0987654321
 • Fax: 0987654321
 • Adresa: 12
 • Qyteti: albanais
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 098
 • Listuar: 22 April 2013 7:27 pm
 • Skadon 7812 ditë, 14 orëve
olivera

Përshkrimi

Përshëndetje 

Sepse dikush në kredi nevojë urgjente për të zgjidhur disa probleme financiare Unë jam një veçanërisht serioz, legjitimisht certifikuar mund t’ju ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve tuaja financiare nga hiri i Perëndisë. 

Për këtë unë japin kredi variojnë nga 1200 deri në 2,300,000 Euro për çdo karakter të ndershme, serioze dhe veçanërisht i mirë mund të paguani mua në kohë ranë dakord për një normë prej 5% 

Pra, dikush në nevojë mund të më kontaktoni me e-mail: olivera.lebon@gmail.com

1,612 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook