Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

olivera

 • Personi kontaktues: 00
 • Telefoni: 00
 • Telefoni mobil: 00
 • Fax: 00
 • Adresa: 09
 • Qyteti: abania
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 00000
 • Listuar: 13 June 2013 8:58 pm
 • Skadon 8195 ditë, 11 orëve
olivera

Përshkrimi

Unë do të doja të ju informoj se nëse ju jeni në nevojë për një kredi të ngërçit ose për të holla tuaj të ndryshme të nevojave, ju lutem vetëm të na kontaktoni dhe të dërgoni kërkesën tuaj. olivera.lebon@gmail.com

1,259 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook