Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

olivera

 • Personi kontaktues: lebon
 • Telefoni: 0987654321
 • Telefoni mobil: 0987654321
 • Fax: 000
 • Adresa: 12
 • Qyteti: Lushnje
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 000
 • Listuar: 6 May 2013 10:40 am
 • Skadon 8185 ditë, 20 orëve
olivera

Përshkrimi

të mbështesin shërbimin ndaj individëve

Unë do të doja të ju informoj se nëse ju jeni në nevojë për një kredi të ngërçit ose për të holla tuaj të ndryshme të nevojave, ju lutem vetëm të na kontaktoni dhe të dërgoni kërkesën tuaj: olivera.lebon@gmail.com

1,464 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook