Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

olivera

 • Personi kontaktues: lebon
 • Telefoni: 00
 • Telefoni mobil: 00
 • Fax: 00
 • Adresa: 00
 • Qyteti: 00
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 00
 • Adresa www: 00
 • Listuar: 4 December 2013 12:17 pm
 • Skadon 8221 ditë, 22 orëve
olivera

Përshkrimi

 

ofron kredi në fund të vitit 2013

Përshëndetje të gjithë

Unë jam një individ dhe unë ofrojnë kredi për të gjithë njerëzit duke qenë në

dëshiruar .

Unë jam i gatshëm për të ju dhënë një kredi duke filluar nga 5.000€ deri në 5.000.000€ me një

Shkalla e ulët e interesit është 3 % për nevoja personale dhe të tjera .

Kështu që nuk ka kontaktuar me mua për një kohë të shkurtër .

Njerëzit e Afrikës dhe jo – serioze të abstenojnë .: olivera.lebon@gmail.com

 

1,214 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook