Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

olivera

 • Personi kontaktues: ofrojnë kredi në mes të veçantë
 • Telefoni: 00
 • Telefoni mobil: 00
 • Fax: 00
 • Adresa: 00
 • Qyteti: 00
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 00
 • Adresa www: 00
 • Listuar: 20 September 2013 8:22 am
 • Skadon 8322 ditë, 14 orëve
olivera

Përshkrimi

 

 

Përshëndetje

Unë jam një bankier në pension i cili punon zemër me bankën time. Unë kam një shumë të holla në llogarinë time dhe dëshira ime është që të ndihmojë njerëzit të cilët nuk mund të përballojë për të përfunduar projektin e tyre, unë të ndihmuar njerëzit serioze dhe të ndershëm, të cilët mund të shlyer kredi në kohë normale. Kjo do të lënë atë për të punuar së afërmi me procedurat noteriale e mia të përdorura për të përfunduar këtë transaksion. Unë ofrojnë kredi për një afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë nga 2000 € deri 500,000 € dhe përtej. Rimarrja ime është bërë me një interes 2%.: olivera.lebon@gmail.com

1,350 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook