Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

olivera

 • Personi kontaktues: olivera
 • Telefoni: 0369852147
 • Telefoni mobil: 0369852147
 • Fax: 0369852147
 • Adresa: 02
 • Qyteti: 00
 • Country: Ashmore and Cartier Island
 • Kodi postal: 00
 • Listuar: 3 July 2013 8:31 pm
 • Skadon 7792 ditë, 17 orëve
olivera

Përshkrimi

 

Oferta Kredi mes veçantë

 

Përshëndetje Z. & Mm

Sidomos nëpër botë që unë të tregtisë me një kredi

nga 5000 € në € 10 milion, unë gjithashtu të bëjë vendasit kredi

ndërkombëtarët dhe investimet në kredi të veçanta midis të gjithë

djema. Unë japë kredi për një afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë. Unë e di

shprehitë tuaja dhe transferet e mia janë të siguruar nga një bankë për

transaksionet të sigurt për të gjithë në gjendje të paguajë, me

një normë interesi prej 3%. Unë gjithashtu të japin kredi në Afrikë. Nëse ju jeni

interesuar dërgoni kërkesat tuaja për propozimin tuaj

nga normat dhe pagesat e kësteve do të ndihmojë. falemnderit

coordialement!

Pastaj më kontaktoni në:olivera.lebon@gmail.com

1,830 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook