Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

olivera

 • Personi kontaktues: olivera
 • Telefoni: 0369852147
 • Telefoni mobil: 0369852147
 • Fax: 0369852147
 • Adresa: 02
 • Qyteti: 00
 • Country: United Kingdom
 • Kodi postal: 00
 • Listuar: 3 July 2013 8:21 pm
 • Skadon 8214 ditë, 8 orëve
olivera

Përshkrimi

ofron kredi

Përshëndetje të gjithëve

Unë jam një individ dhe unë ofrojnë kredi për të gjithë njerëzit, duke qenë në

dëshiruar.

Unë jam i gatshëm të ju japë një kredi variojnë nga 1.000 € deri në 1000000 €  me një

normë të ulët interesi prej 3% për nevoja personale dhe të tjera.

NB: Ne raportojmë që keni pasur asgjë për të paguar para transferimit të

llogarinë tuaj.

Pra, nuk ka kontaktuar me mua në një kohë të shkurtër.

Njerëzit afrikane dhe jo-rëndë abstenojnë.

olivera.lebon@gmail.com

 

1,530 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: olivera
 • Anëtar prej: 22 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga olivera

Latest items listed by olivera »

Albanian në Facebook