Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ofrojnë kredi për individët në nevojë për financim

  • Telefoni: 0612345677
  • Adresa: belgique
  • Qyteti: brux
  • Country: Macedonia
  • Kodi postal: 7500
  • Listuar: 11 July 2017 10:41 pm
  • Skadon 9319 ditë, 18 orëve
ofrojnë kredi për individët në nevojë për financim

Përshkrimi

zotëri

Uka unë kërkoj nga ju që të na beson për të marrë 10.000 euro tuaja.

 

nesër shkoni në bankën tuaj dhe të bërë pagesën prej 98 euro.

297 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment