Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ofrojnë kredi emergjente ( luiscardos85@gmail.com )

  • Telefoni: 765677609
  • Adresa: 2 via henry ferront
  • Qyteti: albania
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 10
  • Listuar: 8 June 2013 10:51 pm
  • Skadon 7887 ditë, 4 orëve
Ofrojnë kredi emergjente ( luiscardos85@gmail.com )

Përshkrimi

Ne japë kredi për individë të privilegjuar, bizneset, korporatat, kompanitë dhe industritë në komunitetin tonë dhe në të gjitha pjesët e tjera të botës. Ne të paguajë një kredi minimale prej 6 mijë deri në 4 milion i EURO, me një normë të ulët interesi. Ligjet tona dhe politikat të jetë një nga përfituesit: Ju duhet të keni një llogari bankare në një bankë lokale në zonën tuaj, ose në njërën nga bankat ndërkombëtare për të na mundësojnë që të mbajë rregullat tona të financimit qëndrueshme dhe praktikat janë në përputhje me bankën nga transaksionet bankare me klientin tonë me famë (s) kanë të paktën një pasaportë të vlefshme ose kartë identiteti kombëtar apo ndonjë dokument ekuivalent, ju duhet të jetë rregullimi vis-à-vis ligji. Nëse ju jeni të kualifikuar të na kontaktuar sot dhe na tregoni se sa ju duan të marrë hua.

 

luiscardos85@gmail.com

1,615 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga luiscardos85

Latest items listed by luiscardos85 »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga luiscardos85

Latest items listed by luiscardos85 »

Albanian në Facebook