Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ofrojnë kredi

  • Telefoni: 3550628719
  • Adresa: patrickclovis6@gmail.com
  • Qyteti: TIRANA
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 9305
  • Listuar: 9 January 2016 5:36 pm
  • Skadon 8860 ditë
ofrojnë kredi

Përshkrimi

oferta e kredisë ose ndihmë financiare

Të gjitha kënaqësi është për mua për të ju dërgoj këtë mesazh
Unë ofroj shërbimet e mia për individë të ndershëm
të cilët janë në nevojë për mbështetje financiare për të krijuar ose aktivitete fitimprurëse, të sigurohet një më të mirë nesër me një normë interesi llogaritet 4% unë dua të ju them se unë jam i gatshëm të japë një kredi në mes të 5000€ e më shumë se 1500. 000 € .Pastaj të bëjë të kredive, ndërsa rradhës të kryeqytetit, unë do të të ndihmojë edhe në rritjen e mia me vlerë. Me pak fjalë, kjo është pak e dëshmi të shumta kredive që unë bëj. Unë do të doja në asnjë rast nuk shkelin ligjin në veshin. Unë hua te ndonjë person i sinqerte dhe serioz mund të
i sigurt, më jep mua një kthim në një periudhe të arsyeshme kohore.Ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni nëse ju jeni intéressés.patrickclovis6@gmail.com

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment