Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ofroj e kredisë midis individit të rëndë

  • Telefoni: 0012131415
  • Adresa: KOSOVE
  • Qyteti: ALBANIA
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 0012
  • Listuar: 12 January 2018 9:13 am
  • Skadon 9446 ditë, 5 orëve
ofroj e kredisë midis individit të rëndë

Përshkrimi

Përshëndetje

Unë jam Znj. MARIA EUGENIA, unë ofroj kredi individëve që kanë nevojë për një investim personal me një normë prej 2.%. Shuma ndryshon nga 2000 euro në 800.000 euro dhe kohëzgjatja e ripagimit e zgjedhjes suaj. Ju lutem më shkruani për kreditë tuaja personale. Unë jam i shpejtë dhe i drejtë. Kështu që unë uroj njerëzit të ndershëm dhe të besueshëm. Ju lutemi specifikoni në aplikacionet tuaja të kredisë shumën e saktë që dëshironi

Adresa ime e e-mailit: mariaeugenia73@yahoo.com

 

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment