Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ofertë serioze kredi për projektet tuaja

  • Personi kontaktues: 12
  • Telefoni: 0678334455
  • Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë 1023 Albanie
  • Qyteti: Tirana
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1023
  • Listuar: 6 August 2014 4:30 pm
  • Skadon 8248 ditë, 5 orëve
Ofertë serioze kredi për projektet tuaja

Përshkrimi

Përshëndetje zonja / zoti 

Unë kam një kapital i cili do të përdoret për të dhënë Hua në afat të shkurtër dhe të gjatë nga 1000 € deri në 750.000 € për të gjithë që duan të rëndë këtë kredi. 3% interes në vit në bazë të shumës së paguar për të qenë veçanërisht Unë nuk dua të shkelin ligjin kamatën. Ju mund të paguani më shumë se 3 deri në 25 vjet në varësi të shumës së dhënë hua të maximua. kjo varet nga ju për pagesat mujore. Unë kërkoj vetëm njohjen e borxhit të shkruar me dorë certifikuar dhe gjithashtu disa pjesë fournis.email: bern.sandra.mercier@gmail.com ose ju mund të më kontaktoni nëpërmjet facebook: https: (// www.facebook.com/profile php? id = 100007054459408) 

PS: njerëzit nuk serioze përmbahet Avenue

1,068 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment