Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ofertë kredie private

  • Telefoni: 0022967902577
  • Adresa: 10 ru de la banque
  • Qyteti: Mures
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1000
  • Listuar: 18 September 2019 12:32 am
  • Skadon 9844 ditë, 20 orëve
Ofertë kredie private
Ofertë kredie private - Fotografi1

Përshkrimi

Unë jam një financues privat. Unë jap kredi midis individëve për njerëz në vështirësi financiare dhe në gjendje të paguaj shumën e kredisë. Kushtet e kredisë sime janë të thjeshta dhe të përcaktuara mirë. Unë do të jap një kredi për individët dhe afatet do të përcaktohen në bazë të buxhetit tuaj mujor.Nëse keni projekte për të përfunduar ose nëse jeni në vështirësi financiare mund të më kontaktoni me email sa më shpejt të jetë e mundur me sasinë e kohës dhe kredinë tuaj. duke ditur që norma ime e interesit është 3%. kontakti: dinaeugenias@gmail.com

Whatsapp: 0022967902577

http://dinakredit.com/

42 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga dinaeugenias

Latest items listed by dinaeugenias »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga dinaeugenias

Latest items listed by dinaeugenias »

Albanian në Facebook