Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ofertapune

 • Personi kontaktues: Rita
 • Telefoni: +381 38 722 737
 • Adresa: Zenel Salihu nr 28 /1
 • Qyteti: Prishtine
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 10000
 • Adresa www: http://ofertapune.net
 • Listuar: 3 March 2015 2:51 pm
 • Skadon 8432 ditë, 3 orëve

Përshkrimi

Oferta Pune eshte portal i punes dhe zhvillimit te karieres.

1,130 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: ofertapune
 • Anëtar prej: 3 March 2015

Shpalljet tjera të postuara nga ofertapune

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by ofertapune »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: ofertapune
 • Anëtar prej: 3 March 2015

Shpalljet tjera të postuara nga ofertapune

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by ofertapune »

Albanian në Facebook