Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Oferta serioze e kredisë midis individëve

 • Telefoni: 0654870243
 • Adresa: 12 rue des banquiers
 • Qyteti: Cërrik
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 3007
 • Listuar: 8 March 2018 12:15 pm
 • Skadon 9620 ditë, 17 orëve
Oferta serioze e kredisë midis individëve

Përshkrimi

Përshëndetje Zotëri / Zonjë

Keni nevojë për kredi me para midis individëve për të përballuar vështirësitë financiare që më në fund të dilni nga ngërçi që shkakton bankat, duke refuzuar kërkesën tuaj për kredi? Unë jam një individ i ekspertëve financiarë në gjendje t’ju bëj një hua të shumës që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë. Këtu janë fushat në të cilat unë mund t’ju ndihmoj:

 

financiar

kredi në shtëpi

Kredi për investime

Kredia automatike

Borxhi i konsolidimit

Linja e kredisë

Peng i dytë

Shlyerja e kredisë

Hua personale

Franca, Kanadaja, Belgjika, Portugalishtja, Italishtja, Frengjishtja, Danimarka dhe kudo në botë kemi vënë në dispozicion hua në mes të veçantë prej 5000 € deri në 5.700.000 € me kushte shumë të thjeshta që ne gjithashtu bëjmë investime dhe kredi në mes të individëve të të gjitha llojeve. Ne ofrojmë kredi afatshkurtra, afatmesme dhe afatgjata. Ne nuk e dimë përdor tuaja dhe transferet tona janë të siguruar nga një bankë për sigurinë e transaksionit për të gjithë në gjendje të paguajë atë me normë interesi prej 2% për të gjithë të interesuar email mua, sepse unë vendosur për të bërë këtë veprimtari në mënyrë që të lejojë që secili prej të cilëve të ketë nevojë të përfitojë nga një hua që varion nga 5,000 në 5,700,000 € në afat prej 5 deri në 20 vjet, në varësi të shumës së kërkuar me një normë interesi fikse shumë tërheqëse prej 3.5% % për të gjitha shumat e kërkuara Për të gjithë ata që dëshirojnë të përballen me problemet aktuale financiare, unë po ju lë nën kontaktet për të marrë më shumë informacion rreth kushteve për marrjen e kredisë.

N.B: Unë u jap vetëm hua bankave dhe ndalimeve bankare dhe gjithashtu të gjithë njerëzve në vështirësi dhe mund të jenë të besueshme.

Email: julebredin@gmail.com

188 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: jule bredin
 • Anëtar prej: 23 December 2017

Shpalljet tjera të postuara nga jule bredin

Latest items listed by jule bredin »

Albanian në Facebook