Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

oferta serioze dhe e besueshme e kredisë midis private

  • Telefoni: 0745432309
  • Adresa: tirana
  • Qyteti: albania
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 18
  • Listuar: 23 September 2018 7:01 am
  • Skadon 9387 ditë, 3 orëve
oferta serioze dhe e besueshme e kredisë midis private

Përshkrimi

Përshëndetje Zotëri / Zonja Unë jam Z. Cristian Ximenez një francez i veçantë francez, unë jam administrator detar. I jap kredi të gjithë njerëzve seriozë që mund të me paguajnë, nëse ndiheni në nevojë ose në problemin e parave unë jam i gatshëm një kapital që do të përdoret për të dhënë kredi në afat të shkurtër dhe të gjatë duke filluar nga 1000 € në 900,000 €, mos hezitoni të më kontaktojnë. Unë marr kredi me interes të caktuar dhe një afat të arsyeshëm të ripagimit. Është rreptësisht e ndaluar që njerëzit e pandershëm të përgjigjen dhe unë jam i veçantë dhe marr kredi ndërmjet individëve kështu që unë kam ardhur për t’ju ndihmuar të zgjidhni të gjitha problemet tuaja financiare. Jo serioz nuk përmbahem kam bërë kredi 20 vjet më parë. Kështu që unë ju siguroj për kohën time të mirë. Më kontaktoni me email.
Cximenez0@gmail.com
Looking forward për të dëgjuar nga ju në mënyrë që të marrë kredi.

285 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment